Strona główna Referencje Kontakt
Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz - Warszawa

 
 
 
 


Referencje

W 2011 roku firma VERTIS Construction wybudowała nasz dom do stanu developerskiego. Cały proces budowy przebiegał naprawdę sprawnie, mimo obaw, jakie nam towarzyszyły przed rozpoczęciem tego przedsięwzięcia. Dzięki temu, że firma VERTIS zajmowała się wszystkim kompleksowo, począwszy od pomocy w załatwieniu formalności, budowie stanu zamkniętego, montażu wszystkich instalacji, kominka, wykonania tynków, elewacji aż do ocieplenia poddasza i zabudów g-k, udało nam się zaoszczędzić bardzo dużo czasu, energii, ale przede wszystkim pieniędzy. Pracownicy firmy VERTIS cierpliwie odpowiadali na nasze wszystkie pytania (a było ich sporo), zawsze fachowo, ale i w sposób przystępny dla całkowitych laików wyjaśniali różne kwestie dotyczące budowy i służyli radą. Dla nas miało to duże znaczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i jakości wykonanych prac.
Z perspektywy wiemy, że zatrudnienie jednej firmy do przeprowadzenia całej budowy było dobrym rozwiązaniem, a wybór firmy VERTIS okazał się strzałem w dziesiątkę. W tym roku planujemy realizację kolejnego etapu tzw. wykończeniówki i również planujemy w tym zakresie zlecić wszystko firmie VERTIS.

Monika i Marcin

 


Firma Vertis pomogła zaprojektować oraz wybudowała dla naszej rodziny idealny dom, w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Na każdym etapie realizacji inwestycji właściciel firmy, a także zatrudnieni pracownicy, dali się poznać jako osoby kompetentne, solidne i profesjonalnie podchodzące do swoich zadań. Przez kilka miesięcy trwania budowy mieliśmy poczucie, że nasze pieniądze – i co tu dużo mówić – nadzieje na spokojną przyszłość w domu naszych marzeń, złożyliśmy w dobre ręce. Firma Vertis nie zawiodła naszego zaufania. Wszystkie etapy prac następowały wedle ustalonego harmonogramu, a ostateczny koszt budowy nie odbiegał od założonego kosztorysu. Dlatego też z prawdziwą przyjemnością możemy polecić firmę Vertis jako rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.

Janusz

 


Chciałabym podziękować firmie VERTIS IS za sprawną i bezproblemową budowę mojego domu :)
Wybrany przeze mnie gotowy projekt obejmował budowę domu jednorodzinnego (parter _ użytkowe poddasze). Chciałam aby był energooszczędny, jednak kompletnie nie wiedziałam od czego powinnam zacząć. Szukając w internecie firm zajmujących się budową takich domów, znalazłam firmę VERTIS. Już po pierwszym spotkaniu i masie pytań jakimi zasypałam właściciela firmy wiedziałam, że dobrze trafiłam. Postawa Pana Piotra Latka, jego fachowa wiedza i zaangażowanie, a także determinacja, aby wyjaśnić moje wszystkie wątpliwości i znaleźć najlepsze rozwiązanie spełniające moje potrzeby przekonały mnie, że mogę spokojnie zaufać temu wykonawcy. Nie zawiodłam się i Współpraca z Panem Piotrem układała się bez zarzutu, a sam proces budowlany przebiegał zgodnie z umową.
Wcale nie poczułam ciężaru spraw organizacyjnych związanych z budową - dom praktycznie budował się sam. I jest dokładnie taki, jak chciałam.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę VERTIS - naprawdę warto im zaufać.

Elżbieta

 


Potwierdzam, że firma VERTIS Construction - VERTIS Investments Solutions, wybudowała dla nas dom jednorodzinny wg indywidualnego projektu architektonicznego, od Stanu Surowego Otwartego, poprzez wszystkie prace instalacyjne, posadzki, tynki i zabudowy g-k, skończywszy na wykończeniu wnętrz z położeniem podłóg, wykończeniem kuchni i łazienek oraz z białym montażem włącznie. Całość prac przebiegła bardzo sprawnie, w uzgodnionych terminach, wg wszelkich naszych wymagań i wytycznych. Jakość pracy, stosowanych technologii, jak i materiałów na najwyższym poziomie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERTIS Construction i polecamy jej usługi wszystkim inwestorom.

Katarzyna i Marcin

 

Project Solutions Management Sp. z o. o. , ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa potwierdza, że VERTIS Construction należący do VERTIS Investments Solutions Piotr Latek, ul. Baśniowa 8, 05-126 Michałow-Grabina realizował dla nas kompleksowo projekty budowlane od pozyskania dokumentów do realizacji i pozwolenia na budowę do oddania budynku do użytkowania z kompleksowym wykończeniem. Są to obiekty mieszkalne, biurowe i biurowo-usługowe. Realizacje wykonane zostały kompleksowo, rzetelnie i z najwyższą starannością przy zachowaniu lokalnych uwarunkowań. Polecamy tą firmę jako uczciwego kontrahenta.

Pełnomocnik Zarządu

Niniejszym potwierdzamy, że firma VERTIS Construction należąca do VERTIS Investments Solutions wybudowała w 2012 roku nasz dom wg projektu „Murator M99L”. Budowa domu od pozyskania pozwolenia na budowę do stanu deweloperskiego zajęła jedynie 6 miesięcy. Kolejne etapy prac następowały jeden po drugim, tak, że w trakcie realizacji oprócz wymaganych przerw technologicznych nie było żadnych przestojów. Wszystkie prace realizowane były niezwykle szybko, ale przede wszystkim profesjonalnie i z najwyższą starannością. Pracownicy firmy byli kompetentni i znali się na swojej pracy, widać było że zrealizowali już niejedną podobną inwestycję. Oprócz samej budowy Pan Piotr Latek ze współpracownikami pomagał nam również przy organizacji spraw formalno-prawnych związanych z budową, w tym przyłączaniu poszczególnych mediów, likwidacji kolizji budynku z istniejącymi sieciami, jak również przy pozyskaniu i rozliczaniu kredytu na budowę domu. Polecamy VERTIS Construction, jako sprawdzoną i rzetelną firmę, której śmiało można powierzyć kompleksową budowę nowego domu.

Magdalena i Sebastian

 


Zaświadczam, że firma VERTIS Construction należąca do VERTIS Investments Solutions z siedzibą w m. Michałow-Grabina przy ul. Baśniowej 8, wybudowała dla nas dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 276m
2 wg indywidualnego projektu architektonicznego. Budowa domu rozpoczęła się na jesieni i w okresie 1,5 miesiąca został postawiony Stan Surowy Otwarty. Kolejne prace rozpoczęły się następnego roku wiosną od montażu okien i poszczególnych instalacji wewnętrznych, tak, że z końcem lata budynek był ukończony w stanie deweloperskim, gotowy do finalnego wykończenia wnętrz. Wszystkie prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe zostały wykonane bardzo profesjonalnie i dokładnie, z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz technologii. Właściciel firmy – Pan Piotr Latek w sposób wyczerpujący odpowiadał na nasze wszystkie pytania i pomagał nam w podejmowaniu właściwych decyzji w trakcie prowadzenia robót, tak aby dom wybudowany został nie tylko optymalnie kosztowo, ale przede wszystkim jako energooszczędny. Finalnie koszty prac wyszły trochę niższe niż pierwotnie było to założone, a było to możliwe dzięki Indywidualnemu Prowadzeniu Budowy. Polecam wszystkim inwestorom firmę VERTIS Construction, jako solidną, terminową i uczciwą, której z czystym sumieniem można powierzyć budowę własnego domu.

Tomasz

 

Niniejszym poświadczam, że VERTIS Construction należący do VERTIS Investments Solutions, wybudował na moje zlecenie willę o powierzchni 775m2 wg indywidualnego projektu architektonicznego „Willa Antonina” pracowni projektowej AREX arch. Lech Domaszczyński z Warszawy.
Prace zostały wykonane w terminie, zgodnie z umową oraz bieżącymi ustaleniami i wymaganiami. Roboty przebiegały bardzo sprawnie, ekipy były profesjonalne, a zastosowane materiały i technologie wysokiej jakości.
Polecam VERTIS Construction jako sprawdzoną i rzetelną firmę budowlaną.

Jan
 

Niniejszym poświadczamy, że VERTIS Construction - VERTIS Investments Solutions, wybudował dla nas dom w Wilanowie o powierzchni 312 m2 wg indywidualnego projektu architektonicznego, opracowanego przez Pracownię Architektoniczną - Architekt Łukasz Malicki z Warszawy.
Prace zostały podzielone na dwa etapy:
1. Stan Surowy Otwarty z wykonaniem posadowienia budynku na płycie fundamentowej z piwnicami pod całym budynkiem
2. Stan Deweloperski z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi, w tym wentylacją mechaniczną i rekuperacją, instalacją wod-kan, centralnego ogrzewania (w oparciu o ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe) oraz elektryczną i niskoprądową. Wstawiono okna i drzwi firmy Urzędowski oraz bramę garażową firmy Wiśniowski. Wykonane zostały również: tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, ocieplenie poddasza 30cm wełną mineralną z zabudowami g-k, elewacja zewnętrzna oraz ściana oporowa żelbetonowa w ogrodzie.
W ramach Umowy na realizację do Stanu Deweloperskiego, pracownia projektowa DuoTherm należąca do VERTIS Investments Solutions wykonała dla nas komplet projektów instalacji wewnętrznych wod-kan, centralnego ogrzewania, elektrycznej i niskoprądowej oraz wentylacji mechanicznej z rekuperacją.
Całość prac została wykonana zgodnie z naszymi wymaganiami, w uzgodnionym terminie, sprawnie, fachowo i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nie było problemem również z dokonywaniem bieżących zmian i ustaleń oraz zlecaniu prac dodatkowych w trakcie realizacji robót.
Polecamy VERTIS Construction jako sprawdzoną i rzetelną firmę budowlaną.

Justyna i Marcin

 


Zaświadczam, że VERTIS Construction należący do VERTIS Investments Solutions, na moje zlecenie przejął budowę domu jednorodzinnego na etapie Stanu Surowego Otwartego i dokończył realizację do Stanu Deweloperskiego. Dom o powierzchni użytkowej około 400m2 został zrealizowany wg projektu architektonicznego „Południowy” pracowni MG Projekt. Zakres prac oprócz typowych robót budowlanych obejmował m.in. wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania wraz z projektem ogrzewania podłogowego, instalację elektryczną i niskoprądową, montaż kotłowni, wylewki cementowe, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, elewację zewnętrzną wraz z ułożeniem szalówki drewnianej oraz kamienia na wybranych elementach budynku.
Całość prac przebiegła bardzo sprawnie, w uzgodnionych terminach, wg wszelkich naszych wymagań i wytycznych. Jakość pracy, stosowanych technologii, jak i materiałów na najwyższym poziomie.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą VERTIS Construction i polecamy jej usługi wszystkim inwestorom.

Małgorzata i Marcin

 


Dnia 23 listopada 2012 r., firma Vertis Construction pomyślnie zakończyła remont mojego nowego mieszkania.
Przebieg remontu był bardzo sprawny. Na bieżąco obserwowałem postępy i uzgadniałem szczegóły z osobą prowadzącą, która często służyła mi dobrymi poradami. Miejsce prac zawsze było odpowiednio zabezpieczone, a po zakończeniu robót danego dnia, pozostawione w doskonałym porządku.
Zależało mi na terminie zakończenia pracy i tu firma Vertis Construction również stanęła na wysokości zadania. Mieszkanie było gotowe do użytku dzień wcześniej niż początkowo ustaliliśmy.
Wygląd mieszkania po remoncie wyglądał dokładnie tak, jak wcześniej zaprojektowałem.
Z czystym sumieniem mogę więc polecić firmę Vertis Construction wszystkim, którzy planują remont bądź wykończenie swojego mieszkania.
Jest to firma bardzo rzetelna i godna zaufania.

Mateusz

 


W 2013 roku powierzyliśmy budowę naszego domu firmie VERTIS Construction. Budowa wg projektu wg projektu „TOPAZ 3” pracowni ARCHIPELAG.
Kontakt do firmy otrzymaliśmy z polecenia, jako godnego zaufania wykonawcę, który ma doświadczenie w podobnych realizacjach. W kwietniu podpisaliśmy umowę i w przeciągu kilku tygodni ruszyły prace budowlane. Budowa przebiegała bardzo sprawnie, materiały oraz stosowane technologie były bardzo wysokiej jakości, co potwierdził nam Inspektor Nadzoru którego dodatkowo zatrudniliśmy. Całość robót została wykonana w terminie oraz w założonych w umowie kosztach. Wszyscy pracownicy firmy byli bardzo pomocni i kompetentni oraz chętnie odpowiadali na nasze pytania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i jakości wykonanych prac, wybór firmy VERTIS Construction był bardzo dobry. Z czystym sumieniem polecamy firmę VERTIS Construction wszystkim Inwestorom.

Paweł i Monika

 

   

 

 
 
 

VERTIS Construction
ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa
tel:
+48 517 773 733
Copyright 2011 Vertis Investment Solutions Warszawa - Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz