Strona główna Referencje Kontakt
Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz - Warszawa

 
  O nas
Misja i wizja
Praca 
Media 
Partnerzy
 

 

 

 


O firmie


 
Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów jednorodzinnych pod klucz oraz świadczącą usługi prowadzenia inwestycji budowlanych dla małych i średnich firm, w tym także developerów. Oprócz kompleksowej realizacji oferujemy usługi projektowe, prace montażowe instalacji wewnętrznych oraz wszelkie prace wykończeniowe. Projekty prowadzimy w szczególności w okolicach Warszawy i całym województwie mazowieckim.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy zasady, którymi kierujemy się, oferując usługi na najwyższym poziomie. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania, starając się elastycznie odpowiadać na indywidualne potrzeby. Wraz z dynamicznym rozwojem branży budowlanej reagujemy na zmieniające się technologie, przepisy oraz trendy w tym sektorze. W pełni angażujemy się w optymalną i bezpieczną realizację każdego projektu, dążąc do sumiennego wywiązania się z wszystkich powierzonych nam zadań.

Realizując liczne inwestycje, zdobyliśmy pewność, że współpracujemy z najlepszymi architektami i projektantami na rynku oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług.
Od naszych pracowników, partnerów i wykonawców wymagamy profesjonalizmu i najwyższej jakości, by móc zaoferować Państwu inwestycje zrealizowane na wysokim poziomie.

W ramach naszej oferty:  poprowadzimy dla Państwa kompleksową obsługę inwestycji budowlanej – od idei do wykończenia,
  doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego projektu, najlepszych rozwiązań technologicznych
     oraz materiałów,

 
 załatwimy za Państwa wszelkie formalności, pozyskamy warunki zabudowy, decyzje lokalizacyjne,
     niezbędne uzgodnienia i pozwolenia,

 
poprowadzimy wszelką współpracę z architektami, projektantami oraz firmami wykonawczymi, także
     dekoratorami wnętrz, architektami krajobrazu oraz specjalistami innych branż,

 
pomożemy Państwu w pozyskaniu źródeł finansowania i kredytowania inwestycji.

Nasze projekty przygotowujemy oraz realizujemy z myślą o optymalizacji kosztowej, przeprowadzając analizy korzyści ekonomicznych, audyty energetyczne oraz opracowując charakterystyki energetyczne budynków. Zawsze stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii, niekonwencjonalnych źródeł energii i inteligentnych instalacji.

Oferujemy najwyższą jakość i standard realizacji w konkurencyjnej cenie.Jeżeli stoją Państwo przed wyborem działki, projektu domu, czy zamierzają Państwo rozpocząć w najbliższym czasie budowę - zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną: +48 517 773 733 lub e-mailową: biuro@vertis-construction.pl
Na każdym etapie przygotowania i realizacji inwestycji służymy doświadczeniem, pomocą i radą, tak aby realizacja Państwa projektu przebiegała bezproblemowo, zgodnie z założonym harmonogramem oraz planem finansowym.

VERTIS Construction wraz z marką VERTIS Real Estate wchodzą w skład firmy VERTIS Investment Solutions, oferującej kompleksową obsługę w zakresie pozyskania nieruchomości, projektowania i prowadzenia inwestycji budowlanych pod klucz.
 
 
 

VERTIS Construction
ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa
tel:
+48 517 773 733
Copyright 2011 Vertis Investment Solutions Warszawa - Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz
Google+