Strona główna Referencje Kontakt
Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz - Warszawa

 
O nas
  Misja i wizja
Praca
Media
Partnerzy
 
 

 

 


Misja

Pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym, światowym poziomie. Sprawimy, by budowanie było zarówno korzyścią, jak i przyjemnością.


Wizja


VERTIS Contruction pragnie być wzorem i przykładem w branży budowlanej jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania. Chcemy zdobyć zaufanie Klientów naszym profesjonalnym podejściem do każdego realizowanego projektu, oferując bezpieczne, przyjazne i korzystne programy inwestycyjne. Będziemy dążyć aby zostać najchętniej wybieraną firmą zajmującą się budową domów jednorodzinnych oraz doradztwem i zarządzaniem projektami inwestycyjnym w Polsce. 


Wartości:


Kompleksowy zakres usług


Chcemy działać skutecznie i z sukcesem, a pozwala nam na to kompleksowa oferta, dzięki której możemy towarzyszyć Klientom na każdym etapie realizacji projektu budowlanego. 

Bezpieczeństwo

Pragniemy, by Klienci czuli się z nami bezpiecznie. Wywiązujemy się z powierzonych nam projektów rzetelnie i profesjonalnie, co sprawia, że można nam zaufać.

Uczciwość i wiarygodność

Kierujemy się uczciwością w każdym aspekcie pracy. Naszą codzienną postawą budujemy wiarygodność marki i zdobywamy zaufanie Klientów. 

Najwyższa jakość obsługi

Wysoka jakość usług to standard. Budujemy relacje z Klientami indywidualnie, dzięki czemu znamy ich oczekiwaniach i znajdujemy najlepsze rozwiązania.

 
 
 

VERTIS Construction
ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa
tel:
+48 517 773 733
Copyright 2011 Vertis Investment Solutions Warszawa - Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych pod klucz